قوانین و مقررات
لطفا ابتدا قوانین و شرایط استفاده از سرویس ها را به دقت مطالعه کنید و سپس از نیوفالوور سفارشات خود را انجام دهید.

• قوانین عمومی

دسترسی و استفاده شما از سرویس های ما مشروط به پذیرش و موافقت با تمامی شرایط مندرج در این صفحه می باشد. این شرایط برای تمامی بازدیدکنندگان، کاربران و به طور کلی همه افرادی که از سرویس های ما استفاده میکنند هست.

استفاده از سرویس های فروشگاهه ما به این معنی است که شما به قوانین و شرایط استفاده پایبند هستید. اگر با هریک از بندهای قوانین و مقررات استفاده مخالف هستید آزادانه میتوانید از سرویس های ما استفاده نکنید.

————————————————————————————————

• ثبت سفارشات

خرید و استفاده هر یک از سرویس های فروشگاهه ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای صفحاتی که با قوانین رسمی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار می باشد و درصوت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده میشود.

————————————————————————————————

• کپی رایت

طرح های گرافیکی سایت و قالب سایت به صورت اختصاصی نوشته شده اند و متعلق به صاحب وبسایت می باشند بنابراین کپی کردن، توزیع مجدد استفاده یا انتشار و هرگونه مسائلی از هر بخشی از سایت به شدت ممنوع و حرام است.


————————————————————————————————

• سیاست بازپرداخت

وبسایت و فروشگاه نیوفالوور تنها سایتی است که بازگشت وجه به کاربران را در سیاست خود دارد فقط توجه کنید بازگشت وجه تا زمانی که امکان دارد که سفارشات شما شروع نشده باشد متاسفانه بعد از شروع سفارشات شما به هیج وجه امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت.


………….………….………….………….………….……………………………….…………………………
© 2020 newfollower.ir